R E K L A M A

OnePlus Nord N10 5G dostępny w ofercie T-Mobile

Opublikowane:
OnePlus Nord N10 5G
OnePlus Nord N10 5G
fot. T-Mobile

Z początkiem marca oferta T-Mobile rozszerza się o pierwszy smartfon marki OnePlus - model OnePlus Nord N10 5G, wyróżniający się wyświetlaczem Full HD+ o częstotliwości odświeżania 90Hz i czterema aparatami, w tym głównym 64 Mpix.

Model tej prężnie rozwijającej się na polskim rynku marki jest dostępny zarówno dla naszych klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Smartfon OnePlus Nord N10 5G to pierwsze urządzenie producenta w portfolio tego operatora. Poszerza ono tym samym segment blisko trzydziestu telefonów obsługujących sieć 5G, dostępnych obecnie w T-Mobile. Operator zapowiada sukcesywne wprowadzanie kolejnych urządzeń tej marki.

OnePlus Nord N10 5G może pochwalić się płynną częstotliwością odświeżania ekranu 90 Hz. Wyświetlacz w rozmiarze 6,49 cala zapewnia przy tym rozdzielczość FHD+, dzięki czemu posiadacze smartfona mogą przeglądać treści w wysokiej jakości obrazu. Pozytywne wrażenia wspiera dodatkowo pojemna pamięć - 6 GB RAM oraz 128 GB na pliki i aplikacje z możliwością poszerzenia do 512 GB. Równie ważnym komponentem, odpowiadającym za płynną pracę urządzenia, jest procesor Qualcomm Snapdragon 690.

OnePlus Nord N10 5G ładuje się do poziomu 60% w 30 min. Na pokładzie znajdziemy zróżnicowany zestaw aparatów: główny o rozdzielczości 64 megapikseli, obiektyw szerokokątny 119 stopni, a także obiektywy makro i mono. Z przodu umieszczony został natomiast 16-megapikselowy aparat selfie. Taki komplet sprawia, że urządzenie może stać się niezwykle praktycznym towarzyszem dla każdego użytkownika.

Smartfon OnePlus Nord N10 5G jest dostępny w abonamencie zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Poniżej przedstawiamy cennik dla tej pierwszej grupy:

A tak z kolei prezentuje się oferta dla firm:

Na podstawie informacji T-Mobile

Opublikowane:
Autor: Karolina Lewandowska
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!