R E K L A M A

Samsung Galaxy A52 4G i 5G z jednakowymi aparatami

Opublikowane:
Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52
fot. Winfuture

Kilkanaście dni temu poznaliśmy dość dokładne specyfikacje dwóch wariantów Samsunga Galaxy A52. Dziś - musimy powrócić do tematu, pojawiło się bowiem małe sprostowanie.

Sprostowanie pochodzi z tego samego źródła, co publikowane poprzednio dane. Jest nim berliński, dość wiarygodny leakster Roland Quandt. Najwyraźniej, uzyskał on nowe informacje i podzielił się nimi ze światem.

Nowe, podobno pewniejsze informacje dotyczą aparatów fotograficznych. Poprzednio, Quandt podawał, że Samsung Galaxy A52 4G będzie mieć inny aparat fotograficzny niż jego wariant z 5G. Różnica nie byłe wielka i dotyczyła jedynie rozdzielczości aparatu szerokokątnego. Teraz - wiadomo, że aparaty w obu wersjach będą identyczne. Główna matryca ma mieć 64 MPx, pole widzenia 81 stopni oraz optyczną stabilizację i piksele wielkości 0,8 mikrometra. Aparat szerokokątny będzie 12-megapikselowy, z pikselami wielkości 1,12 mikrometra i polem widzenia 123 stopni. Kolejny aparat - do makro - otrzyma matrycę 5 Mpx i obejmie pole widzenia 78 stopni, z kolei aparat do rozmywania tła - również będzie 5-megapikselowy, ale z obiektywem o polu widzenia 85 stopni. Oba 5-megowe aparaty będą mieć pojedyncze piksele o rozmiarze 1,12 mikrometra.

Leakster potwierdził ponadto, że smartfony będą mieć różne tempo odświeżania obrazu na wyświetlaczu - 90 Hz w 4G i 120 Hz w 5G, dodając, że maksymalna jasność ekranów sięga 800 cd/m2. Telefony będą różnić się procesorami - wersja 4G otrzyma Snapdragona 720G, zaś 5G - Snapdragona 750G. Oba warianty zasili akumulator o pojemności 4500 mAh z szybkim ładowaniem 25 W, a obudowy będą mieć klasę szczelności IP67.

Na podstawie informacji @rquandt

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!