R E K L A M A

Meizu 18 Pro - mamy przedpremierową specyfikację!

Opublikowane:
Meizu 18 Pro na pudełku
Meizu 18 Pro na pudełku
fot. Weibo

Pojutrze poznamy Meizu 18 Pro - ale już dziś mogę przedstawić wam całkiem sporą dawkę informacji na jego temat.

Podawanie jak najobszerniejszych informacji o urządzeniu na jego opakowaniu to bardzo dobry nawyk. Tym lepszy, im wcześniej ktoś sfotografuje sklepową dostawę i puści zdjęcia w obieg. Tak stało się właśnie w przypadku nowego Meizu, dzięki czemu poznaliśmy wyposażenie tego modelu jeszcze przed oficjalną premierą.

Nadruk na opakowaniu Meizu 18 Pro potwierdza, że model ten zostanie wyposażony we flagowy procesor Snapdragon 888 oraz szybkie pamięci typu LPDDR5 oraz UFS 3.1. Nie zabraknie wyświetlacza o częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz, a także rozbudowanego, poczwórnego aparatu fotograficznego z dodatkowym czujnikiem ToF.

Główna matryca wspomnianego aparatu ma 50 megapikseli i rozmiar 1/1.3 cala oraz Optyczną Stabilizację Obrazu. Z kolei moduł szerokokątny (którego rozdzielczości na opakowaniu nie podano) ma obiektyw obejmujący pole widzenia aż 129 stopni. Z opisu wynika, że moduł szerokokątny pełni również rolę aparatu do makro, pozwalając fotografować drobne obiekty już z odległości 2 cm. Można zatem domniemywać, że pozostałe dwa moduły fotograficzne odpowiadają za zdjęcia z teleobiektywem oraz rozmywanie tła. Więcej dowiemy się 3 marca, w dniu premiery.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!