R E K L A M A

Redmi K40 będzie oferowany pod marką POCO

Opublikowane:
fot. Xiaomi

Zaprezentowany wczoraj model Redmi K40 pojawi się niebawem pod inną marką - POCO.

Krótko po debiucie serii Redmi K40 w Chinach, pojawiła się wskazówka, że urządzenie trafi do globalnej dystrybucji pod marką POCO, również zwiazaną z Xiaomi. W wykazie certyfikatora IMDA (Infocomm Media Development Authority) pojawił się model oznaczony M2012K11AG, niczym globalna wersja K40. Smartfon jest jednak certyfikowany pod marką POCO, co oznacza, że to właśnie logo znajdziemy na globalnym K40.

Nie wiadomo, czy w podobny sposób zostaną potraktowane pozostałe modele serii - Redmi K40 Pro oraz Redmi K40 Pro Plus - ani czy w ogóle trafią na globalny rynek. Nie znamy także oznaczenia K40 pod marką POCO - możliwe, że będzie to model serii POCO F...

Na podstawie informacji 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Spooner
Jeżeli miałby to być POCO z serii F, to mam nadzieję, że czytnik linii znajdzie się pod ekranem, a nie na przycisku włącznika. No i szkoda będzie kastracji z miniJacka, no ale ostatecznie da się bez tego żyć. Ciekawe też jak będzie z ceną takiego urządzenia. Chyba, że ww. telefon będzie POCO ale serii X (bo ten ma czytnik właśnie na przycisku, a nie pod ekranem)
.101.38.138 | 26 Feb 2021, 13:02