R E K L A M A

iPhone SE w tym roku urośnie?

Opublikowane:
TouchID zamiast FaceID?!
TouchID zamiast FaceID?!
fot. @aaple_lab

Wygląda na to, że iPhone SE nieco urośnie. W tym roku Apple zamierza podobno zaprezentować model iPhone SE Plus. Jaki on będzie?

iPhone SE jest od lat przebojem Apple. Nigdy nie był porywającą konstrukcją, ale z drugiej strony, ciągle jest najtańszym wariantem iPhone i sprzedaje się nader dobrze. Nic dziwnego, że model ten ma kontynuację. Nie jest jasne, czy w tym roku poznamy dwa warianty iPhone SE (2021). Możliwe, że poza modelem bazowym pojawi się większy iPhone SE Plus - ale zdecydowanie bardziej prawdopodobnym jest to, że po prostu iPhone SE Plus dołączy w ofercie do ubiegłorocznego modelu. A jeśli sprawdzą się plotki z Twittera - będzie naprawdę ciekawy.

Wygląda na to, że iPhone SE Plus (czy też iPhone SE 2021) będzie sporo większy, od poprzednich generacji. Otrzyma wyświetlacz LCD IPS o przekątnej 6,1 cala, a do tego - ma mieć czytnik linii papilarnych TouchID w klawiszu Home. Jeśli nie zostanie on przeniesiony na bok obudowy - możemy spodziewać się sporej ramki pod wyświetlaczem - ale z drugiej strony, może notch będzie mniejszy...? A może zastąpi go prosta ramka? Nie wiadomo - ale 7-megapikselowy aparat przedni FaceTime HD musi się przecież gdzieś zmieścić.

Z kolei tylny aparat ma być 12-megapikselowy, z optyczną stabilizacją (OIS) oraz Smart HDR 3 i trybem portretowym. iPhone SE Plus vel iPhone SE 2021 będzie zamknięty w wodoszczelnej (IP67) obudowie, oferowanej w trzech kolorach. Sercem telefonu ma być ponoć procesor Apple A14 Bionic znany z iPhone 12, ale nie należy wykluczać, że Apple postawi jednak na starszy A13. Najwyraźniej jeszcze nie zdecydowano. Kiedy pojawi się nowy, budżetowy iPhone? Prawdopodobnie wiosną.

Na podstawie informacji @aaple_lab

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
xxx
czyli mamy iphone 8 plus s ;) plus za stabilizacje obrazu
.65.80.247 | 28 Jan 2021, 12:01