R E K L A M A

Blackview BL8000 - twardziel z Dimensity 1200

Opublikowane:
fot. Blackview

Wygląda na to, że czeka nas prawdziwy wysyp smartfonów z nowymi procesorami MediaTeka, a do tego - będą to smartfony o wysokiej wytrzymałości. Taki model zapowiada właśnie Blackview.

Blackview BL8000 - bo tak nazywa się rzeczony model - to już kolejny, po Ulefone Armor 12 - z zapowiadanych urządzeń wykorzystujących zaprezentowany niedawno procesor MediaTek Dimensity 1200. Jest to układ z modemem 5G oraz czterema rdzeniami Cortex-A55 z zegarem 2 GHz, trzema Cortex-A78 2,6 GHz i jednym A78 z zegarem 3 GHz. Układ obejmuje ponadto grafikę Mali-G77 MC9 oraz moduły Bluetooth 5.2, radia FM czy Wi-Fi 6 (a/b/g/n/ac/ax), a powstaje w procesie litograficznym 6 nm.

Niestety, poza zapowiedzią, jaki procesor otrzyma Blackview BL8000, producent na razie nie podał innych danych. Zapowiada jedynie, że nowy model "zmieni sposób, w jaki wykorzystujemy wytrzymałe telefony". Pozostaje trzymać za słowo i czekać na kolejne informacje od Blackview. Firma ta znana jest z tego, że ujawnia praktycznie wszystkie dane telefonu przed jego premierą, dozując je dzień po dniu. Jeśli pojawi się coś ciekawego na temat Blackview BL8000, postaram się uzupełnić ten wpis.

Na podstawie informacji Blackview

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!