R E K L A M A

Realme Race Pro z wyświetlaczem 160 Hz!

Opublikowane:
Zarys sylwetki Realme Race Pro
Zarys sylwetki Realme Race Pro
fot. MySmartPrice

Kilkanaście dni temu poznaliśmy zarys specyfikacji Realme Race Pro, a dziś dowiadujemy się, że będzie ona jeszcze lepsza, niż sądziliśmy.

Jak dotąd, wiedzieliśmy, że Realme Race Pro ma otrzymać procesor Snapdragon 888 z dodatkowym, specjalnym układem chłodzenia oraz pamięć operacyjną LPDDR5 o pojemności 12 GB i akumulator o pojemności 5000 mAh, z szybkim ładowaniem 125 W. Kolejny przeciek poszerza te informacje o pojemności wariantów pamięci wewnętrznych - 128, 256 i 512 GB. Będzie to zapewne pamięć typu UFS 3.1, przynamniej w mocniejszych odmianach.

Poza ładowaniem o mocy 125 W, w Realme Race Pro pojawi się jeszcze jedna rzecz godna nazwy telefonu. To 6,8-calowy wyświetlacz OLED, który będzie odświeżać obraz z imponującą częstotliwością 160 Hz. Co więcej, choć trudno w to uwierzyć, rozdzielczość ekranu ma wynosić 3200 x 1400 pikseli. Rodzi się zatem oczywiste pytanie, czy faktycznie tak wysokie odświeżanie będzie dostępne przy pełnej rozdzielczości, czy raczej w obniżonej do Full HD+? Na odpowiedź musimy jeszcze niestety poczekać.

Na podstawie informacji Gizchina

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!