R E K L A M A

Xiaomi Mi Band 6 - ciągle bez NFC!

Opublikowane:
Interfejs Xiaomi Mi Band 6
Interfejs Xiaomi Mi Band 6
fot. Notebookcheck

Do internetu przedostały się dane techniczne urządzenia o nazwie Pangu. Pod tą nazwą kryje się nowa opaska Xiaomi, czyli Mi Band 6. Co zaoferuje?

Z wydobytych z kodu aplikacji Zepp danych wynika, że Xiaomi Mi Band 6 będzie powstawać w dwóch wersjach: XMSH16HM i XMSH15HMm. Pierwsza jest odmianą na rynek chiński, zaś druga - globalną. Zgadnijcie, w której zabraknie NFC... Tak, oczywiście w globalnej, przecież to logiczne...

Na pocieszenie, w globalnej wersji pojawi się wsparcie dla Amazon Alexa. Nie wiem, jak wy - ale ja chyba jednak wolałbym NFC do płatności zbliżeniowych. Nie rozumiem tego posunięcia Xiaomi... W ramach rekompensaty, opaska będzie mieć nowość - pulsoksymetr, rzecz niezbędną w czasie pandemii. Opaska ma ponadto otrzymać GPS oraz nieco większy wyświetlacz, niż obecna generacja. Ekran będzie mieć możliwość blokowania go, by nie podświetlał się np. w czasie pływania. W oprogramowaniu pojawi się możliwość rejestracji 30 rodzajów aktywności - wśród nich będzie 19 nowych. Dojdzie m.in. zumba, krykiet, kręgle, boks, pingpong i streetdancing. Na razie nie znamy jeszcze terminu nowej opaski - ale - jeśli rzeczywiście nie ma NFC - chyba nie będę jej wyczekiwał z niecierpliwością... a wy?

Na podstawie informacji Notebookcheck

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!