R E K L A M A

Caviar ozdobił najnowsze flagowe Samsungi

Opublikowane:

Rosyjski producent dóbr luksusowych przygotował własne interpretacje najnowszych flagowców Samsunga. Głównym modelem jest Gold Ox, przygotowany z okazji chińskiego Nowego Roku, do tego kilka modeli Galaxy S21, które zostały ozdobione złotem, włóknem węglowym oraz prawdziwą skórą aligatora.

Już za 6 140 dolarów można kupić Samsung Galaxy S21 Ultra Golden Line - według Caviar to idealne połączenie surowych prostych linii i złotego odcienia i arcydzieło w lakonicznym stylu. Model ma tytanową obudowę ze złotą powłoką PVD z logo Caviar w formie korony. Smartfon w takiej wersji ma być efektownym atrybutem wizerunku współczesnego lidera i biznesmena. Wersja jest limitowana do 99 sztuk.

Równie unikalna jest wersja ze skóry aligatora - to Samsung Galaxy S21 White Alligator, który wyceniono na 5 980 dolarów. To połączenie wytrzymałego tytanu i białej skóry krokodyla, które, podobnie jak inne produkty Caviar, wyprodukowano w ograniczonej liczbie egzmplarzy - krokodyla wersja będzie liczyć tylko 99 sztuk.

Nieco droższa jest wersja z wykorzystaniem czarnej krokodylej skóry - Samsung Galaxy S21 Black Alligator kosztuje 6 220 dolarów i ma być luksusowym połączeniem skóry i tytanu, który zademonstruje nienaganny gust i wysoki status jego posiadacza.

Włókno węglowe wykorzystano z kolei w modelu Samsung Galaxy S21 Ultra Carbon. Obudowa smartfona wykonana jest w całości z wytrzymałego włókna węglowego i stworzona z myślą o osobach ceniących siłę i pewnośc siebie, które szanują "brutalny" design i zaawansowane technologicznie materiały. To wszystko za 6060 dolarów.

Caviar przygotował też model Ox, który nawiązuje do znaku z chińskiego kalendarza. 2021 to rok Wołu w żywiole Metalu czyli Rok Wołu Żelaznego. Patron chińskiego Nowego Roku jest szlachetny, mądry, spokojny, o silnej woli i zdeterminowany. Caviar zawarł ten symbol w nowym ekskluzywnym modelu Caviar Samsung Galaxy S21 Ultra Gold Ox. Obudowa telefonu została wykonana z czarnego tytanu z delikatnym grawerem. Centralnym elementem dodatku jest płaskorzeźba głowy byka z pierścieniem z błyszczącego czystego złota, inkrustowanego 2 diamentami. Według Caviar model ten będzie doskonałym prezentem dla nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny oraz talizmanem przynoszącym szczęście i pomyślność w nowym roku. Smartfon jest mocno limitowany - wyprodukowano 21 sztuk, a cena to 20 140 dolarów.

Źródło: Caviar

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!