R E K L A M A

ZTE A7030 w FCC - czyżby kolejny model dla USA?

Opublikowane:
ZTE A7030
ZTE A7030
fot. FCC

Amerykański urząd FCC opublikował obszerne informacje o nowym modelu ZTE. Ich dokładność wskazuje na to, że ZTE A7030 już niebawem powinien trafić do sprzedaży.

Możliwe, że ZTE A7030 to kolejny model przeznaczony dla któregoś z amerykańskich operatorów - ale na razie nie mamy bliższych informacji na ten temat. Wiemy natomiast, że ZTE A7030 nie obsługuje sieci 5G, ma za to hybrydowe gniazdo DualSIM i ewentualne miejsce na kartę microSD. Dokumentacja zdradza ponadto, że urządzenie ma wyświetlacz z kropelkowym notchem, potrójny tylny aparata fotograficzny, jeden głośnik oraz porty USB-C i minijack.

Tył obudowy pokrywa ładny, prążkowany wzór, zaś w komplecie z telefonem znajdzie się zasilacz o mocy 10 W. To wskazówka, że raczej zabraknie wsparcia dla szybkiego ładowania. Akumulator będzie mieć typową pojemność 4000 mAh. Sercem telefonu będzie procesor Spreadtrum (UNISOC) SC9863A - nie jestem natomiast w stanie ustalić pojemności pamięci czy typów aparatów. Niestety, FCC nie ujawnia też bliższych danych o wyświetlaczu, nie możemy być również pewni nazwy telefonu. Na razie, w całej dokumentacji występuje on jako ZTE A7030 - ale może otrzyma finalnie jakąś dźwięczniejszą nazwę...

Na podstawie informacji FCC

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!