R E K L A M A

Vivo X60 Pro+: wielkie obiektywy i ekoskóra

Opublikowane:
Vivo X60 Pro+
Vivo X60 Pro+
fot. Vivo

Pojawiły się kolejne rendery Vivo X60 Pro+. Tym razem pochodzą z oficjalnego źródła i ukazują wygląd telefonu oraz potwierdzają część plotek.

Według zwiastuna pochodzącego z oficjalnego konta Vivo w serwisie Weibo, Vivo X60 Pro+ zostanie zaprezentowany 21 stycznia i będzie wyposażony w procesor Snapdragon 888 oraz aparaty fotograficzne sygnowane logo Zeiss. Aparat będzie umieszczony w charakterystycznej oprawce, z dwoma wizualnie powiększonymi obiektywami. Jeden będzie współpracować z 50-megapikselową matrycą Samsunga, zaś drugi - będzie szerokokątny i zawieszony w gimbalowym mechanizmie stabilizacyjnym. Komplet uzupełnią jeszcze dwa aparaty z teleobiektywami - jeden będzie portretowy, drugi - peryskopowy, z przybliżeniem bezstratnym przynajmniej 5x.

Vivo X60 Pro+ ma ponadto otrzymać wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,56 cala, rozdzielczości Full HD+ oraz częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz. Nie zabraknie też szybkiego ładowania 55 W i dwóch kompletów pamięci do wyboru: 8+128 oraz 12+256 GB. Planowane są dwie wersje kolorystyczne: szara, z tyłem pokrytym szkłem i pomarańczowa, z tyłem pokrytym ekoskórą.

Na podstawie informacji Vivo: 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!