R E K L A M A

Samsung Galaxy M62 w FCC - pojemność baterii imponuje

Opublikowane:
Domniemany Galaxy M62
Domniemany Galaxy M62
fot. 91mobiles

W FCC pojawiły się dokumenty smartfonu z oznaczeniem SM-M625F. To Samsung M62, który będzie mógł pochwalić się pojemną baterią i szybką ładowarką.

Wygląda na to, że Samsung opracowuje kolejne urządzenie z serii M. Smartfon o numerze modelu SM-M625F/DS został wymieniony w dokumentach urzędu FCC. Numer modelu wskazuje, że ten smartfon należy do Samsunga z serii M - Galaxy M62 (analogiczny model występuje jako SM-E62F/DS, co wskazuje, że na niektórych rynkach może on występować jako E62). Ujawniono parametry ładowania i pojemność baterii urządzenia.

Galaxy M62 jest zasilany przez baterię o numerze modelu EB-BM415ABY, która była już używana w Galaxy M41. Ma ona pojemność 7000 mAh. Jest również wyposażony w ładowarkę EP-TA800 25 W, która jest dostępna w zestawach z serii Galaxy S20 i Note20. Galaxy M62 jest również wyposażony w port USB typu C, NFC, dwupasmowy moduł Wi-Fi, ma gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, a także obsługuje dwie karty SIM ( wskazuje na to oznaczenie SM-M625F/DS). Inne elementy specyfikacji, takie jak wyświetlacz, procesor itp. nie zostały jeszcze ujawnione. Premiera Galaxy M62 spodziewana jest niedługo - na to wskazuje sam fakt, że telefon trafił do FCC po certyfikat.

Źródło: MyFixGuide

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!