R E K L A M A

Jak będzie wyglądać nowy iPad Pro?

Opublikowane:
iPad Pro 2021
iPad Pro 2021
fot. Pigtou

Jeśli zastanawiacie się, jakie zmiany zajdą w tym roku w wyglądzie iPada Pro - możecie przestać. Wielkich zmian nie będzie!

Serwis Pigtou przygotował wizualizacje nowych iPadów Pro w oparciu o dostępne schematy CAD. Podobnie, jak w przypadku nowych modeli iPhone, zmiany w wyglądzie urządzeń będą jedynie kosmetyczne. Nie zmieni się ogólny wygląd obudowy - tył wciąż będzie płaski, z ostro zarysowanymi brzegami. Nie zmieni się też wygląd oprawki aparatu fotograficznego, ilość obiektywów będzie taka sama, jak w aktualnej generacji. Modyfikacji ulegnie jedynie ramka wyświetlacza - będzie węższa.

Nowe modele będą nieco różne od aktualnych. W przypadku 11-calowego iPada Pro wymiary wyniosą 245,7 x 176,6 x 5,9 mm, podczas, gdy aktualna generacja mierzy 247,6 x 178,5 x 5,9 mm. W przypadku wersji 12,9-calowej, będzie odwrotnie: wymiary nowego modelu wyniosą 280,6 x 215 x 6,4 mm, wobec 280,6 x 214,9 x 5,9 mm w aktualnej generacji. Na razie nie wiadomo, jakie zmiany zajdą we wnętrzach tabletów, ale możemy być pewni, że modyfikacji nie zabraknie. Jak głębokie będą - przekonamy się wiosną, kiedy to spodziewamy się prezentacji nowych iPadów.

Na podstawie informacji Pigtou

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!