R E K L A M A

Składany Xiaomi sfotografowany w metrze!

Opublikowane:
Xiaomi Fold ;)
Xiaomi Fold ;)
fot. Weibo

Plotki o składanym smartfonie Xiaomi chyba w końcu nabierają kolorów... W chińskiej sieci społecznościowej pojawiły się fotki domniemanego składanego smartfonu Xiaomi.

Niestety, urządzenie jest zamknięte w maskującym pokrowcu - widzimy jedynie jego ekran z interfejsem MIUI, charakterystycznym dla Xiaomi. Urządzenie przypomina budową Galaxy Z Fold od Samsunga. Ma elastyczny wyświetlacz, składany do wewnątrz obudowy, jak książka. Na ekranie widać sporą fałdę w miejscu, w którym matryca się zgina. Jest to widoczne zdecydowanie bardziej, niż w smartfonie Samsunga. Możliwe, że wynika to z faktu, iż telefon nie jest jeszcze gotowy. Egzemplarz, który widzimy na zdjęciach może być po prostu wyeksploatowanym prototypem. Pojawienie się go "w naturze" może świadczyć, że premiera jest już nieodległa - ale na razie brak konkretniejszych wieści na ten temat.

Mam bardzo mieszane uczucia względem tego przecieku. Przede wszystkim, to, co widzimy, może być po prostu Galaxy Foldem, umieszczonym w maskującej ramce i usuniętym w programie graficznym aparatem do selfie. Na zdjęciu go nie widać. Poważne wątpliwości wzbudza we mnie również fotka, na której osoba trzymająca telefon, przegląda sekcję informacyjną z menu ustawień. Przecież wszyscy tak robią w metrze, nieprawdaż? Z tego też względu, proponuję podejść do tych rewelacji z odpowiednią dawką rezerwy...

Na podstawie informacji Gadgettendency i Coolapk

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!