R E K L A M A

Samsung Galaxy F62 nadciąga z duża baterią i wynikiem benchmarku

Opublikowane:
Samsung Galaxy F62 w Geekbench
Samsung Galaxy F62 w Geekbench
fot. Geekbench via MySmartPrice

Już niebawem powitamy nowego członka rodziny Samsung Galaxy F. Będzie to Galaxy F62, który ma zadebiutować z początkiem przyszłego roku.

Samsung Galaxy F62, czyli SM-E625F, pojawił się właśnie w benchmarku Geekbench. Ujawnił tam, że wykorzystuje procesor Exynos 9825. Jest to układ, który znamy m.in. z modelu Galaxy Note 10, wykonany w litografii 7 nm i złożony z ośmiu rdzeni: dwóch M4, dwóch Cortex-A75 i czterech Cortex-A55 oraz grafiki Mali G76MP12. W Samsungu Galaxy F62 procesor wystąpi w towarzystwie pamięci operacyjnej 6 GB i pod kontrolą systemu Android 11. Na razie w benchmarku udało się uzyskać 763 pkt w teście jednordzeniowym oraz 1952 pkt w teście wielu rdzeni. W tej chwili należy zakładać, że ostateczna optymalizacja oprogramowania telefonu może poprawić ten wynik, zaś pamięć operacyjna może pojawić się w jeszcze innej wersji pojemności.

Samsung Galaxy F62 ma być modelem dedykowanym na rynek indyjski. Podobnie, jak znany już model z rodziny Samsung Galaxy F, również i Galaxy F62 będzie wyposażony w pokaźny akumulator. Spodziewamy się pojemności przynajmniej 6000 mAh - ale na razie nie ma jeszcze pełniejszych informacji na ten temat.

Na podstawie informacji MySmartPrice i 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!