R E K L A M A

Jak wygląda Samsung Galaxy A32 5G?

Opublikowane:
Samsung Galaxy A32 5G
Samsung Galaxy A32 5G
fot. Voice

Samsung przygotowuje kolejny niedrogi smartfon obsługujący sieci 5G. Na razie nie znamy jeszcze specyfikacji Galaxy A32 5G - ale za to wiemy, jak będzie wyglądać.

Jak prezentuje się Samsung Galaxy A32 5G? Smartfon otrzyma 6,5-calowy wyświetlacz typu Infinity V, czyli z kropelkowym wcięciem na aparat do selfie. Czytnik linii papilarnych zintegrowano w klawiszu włącznika na boku obudowy, co sugeruje, że wyświetlacz będzie klasyczną matrycą LCD. Obok włącznika, na prawym boku, znajdziemy również przyciski regulacji głośności, zaś gniazdo kart powędruje na przeciwległy, lewy bok.

Na dolnej ściance znajdziemy natomiast głośnik, mikrofon, minijacka i gniazdo USB-C. Górę obudowy zajmie jedynie dodatkowy mikrofon. Z tyłu, co ciekawe, nie będzie osobnej ramki aparatu fotograficznego. Zostaną tam jednak zamontowane trzy główne obiektywy (zapewne podstawowy, szerokokątny i makro), zaś obok nich pojawi się jeszcze dioda LED i kolejny sensor - zapewne dalmierz lub ToF czy 2-megowy rozmywacz tła. Trzy ważniejsze obiektywy będą wystawać z obudowy o milimetr, zaś całe urządzenia ma mieć wymiary 164,2 x 76,1 x 9,1 mm. Obudowa zostanie wykonana z tworzywa.

Wygląd i ogólny kształt telefonu (bez zagłębiania się w szczegóły) ukazuje też inny przeciek - od chińskiego producenta pokrowców. Zarys nakładek odpowiada temu, co widzimy na powyższych grafikach od OnLeaks.

Na podstawie informacji Voice i Slashleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Ted
Tańsze smartfony 5G mile widziane. Jeszcze jakby miał ToF to byłby szał ;) Obudowa może być plastikowa i tak przeważnie zakłada się pokrowiec
.45.254.8 | 01 Dec 2020, 22:12