R E K L A M A

TCL 20 5G - nowy model zmierza na CES

Opublikowane:
TCL 20 5G
TCL 20 5G
fot. Voice

W poprzednich latach, na początku roku odbywały się targi Consumer Electronics Show w Las Vegas. W nadchodzącym roku, z powodu pandemii impreza się nie odbędzie, ale TCL nie zmieni cyklu wydawniczego i zaprezentuje model TCL 20 5G.

TCL 20 5G to pierwszy ze smartfonów zastępujących aktualną serię "Dziesiątek". Będzie modelem średniej klasy - a o tym, co zaoferuje, dowiadujemy się z publikacji Evana Blassa, jednego z najpopularniejszych leaksterów. Blass podaje, że "Dwudziestka" otrzyma procesor Snapdragon 690, 6 GB RAM-u oraz wyświetlacz o przekątnej 6,67 cala. W ekranie znajdzie się otworek na 8-megapikselowy aparat do selfie, a matryca zostanie prawdopodobnie wykonana w technologii LCD. Wskazuje na to czytnik linii papilarnych umieszczony na boku obudowy. Pojawia się też nadzieja na szybkie odświeżanie wyświetlacza - choćby 90 Hz.

Z TCL 20 pożegnamy niebanalną stylizację, z poziomo ustawionymi obiektywami tylnych aparatów, jaką znamy z serii TCL 10. Tu aparat będzie oprawiony w zwyczajną, pionowo ustawioną, prostokątną ramkę. Główna matryca ma mieć 48 megapikseli, zaś jej uzupełnieniem będzie 8-megapikselowy aparat szerokokątny w towarzystwie 2-megowego rozmywacza tła. TCL 20 5G ma być wyposażony w 128 albo 256 GB pamięci wewnętrznej oraz zasilany z akumulatora o pojemności 4500 mAh. Premiery nowego modelu spodziewamy się na samym początku 2021 roku - w czasie, kiedy normalnie trwałyby targi CES w Las Vegas...

Na podstawie informacji Voice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!