R E K L A M A

Premiera Nokii 9.3 PureView 5G znów przełożona!

Opublikowane:
Tak może wyglądać Nokia 9.3 PureView 5G
Tak może wyglądać Nokia 9.3 PureView 5G
fot. LetsGoDigital

Nokia 9.3 PureView 5G ma sporego pecha. Premiera flagowego modelu przypadła w czasie II fali pandemii koronawirusa - i zapewne z tego powodu kolejny raz ją odroczono. Do kiedy?

Nokia 9.3 PureView 5G miała zadebiutować w październiku, później pojawiły się plotki o premierze w listopadzie, potem... w grudniu. Dziś już wiadomo: Nokia 9.3 PureView 5G nie pojawi się w tym roku! Poznamy ją dopiero w 2021 - ale na razie nie wiadomo dokładnie, w którym miesiącu.

Nie znamy też powodów przełożenia premiery - ale nie trzeba być detektywem, by domyśleć się, że głównym z nich jest trwająca pandemia koronawirusa. Możliwe, że marketingowcy HMD obawiają się, że w obecnym czasie nowy model przeszedłby bez echa, a potencjalni nabywcy mają w tej chwili na głowach inne problemy, niż zakup nowego telefonu. Jakkolwiek by nie było - premiera opóźnia się, co może działać na niekorzyść konstrukcji. To, co jest w miarę nowoczesne dziś, za 3-4 miesiące może już nie być na czasie... A może jednak nie?

Nokia 9.3 PureView 5G miała otrzymać Snapdragona 865, ale innym powodem opóźnienia premiery może być zmiana tego układu na nowszego Snapdragona 875. Jest to mało prawdopodobne - ale nie niemożliwe. Poza tym, smartfon ma mieć ekran z odświeżaniem obrazu 120 Hz oraz aparat fotograficzny 64 Mpx - może zatem nie będzie tak źle, mimo opóźnienia...?

Na podstawie informacji @nokia_anew

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!