R E K L A M A

Pudełka Redmi Note 9 5G potwierdzają ich kluczowe atuty

Opublikowane:
Niby tylko pudełko - a ile informacji zdradza...
Niby tylko pudełko - a ile informacji zdradza...
fot. Weibo

Smartfony serii Redmi Note 9 5G poznamy już jutro, ale już dziś wiemy, jak będą promowane! Wskazówki pochodzą... z ich opakowań.

Zdjęcia opakowań premierowych modeli - wykonane zapewne w jakimś sklepie - pojawiły się w chińskim serwisie społecznościowym. Sfotografowano opakowania bazowej wersji - czyli Redmi Note 9 5G, a także topowego modelu Redmi Note 9 Pro 5G. Pudełka są dwa, co sugeruje, że jutro zostaną zaprezentowane tylko dwa wspomniane smartfony, a wariant Lite dołączy do nich później - albo wcale.

Opakowania są ascetyczne, ale umieszczone na nich nadruki wskazują niezbicie, które z cech urządzeń producent uznał za kluczowe - i za pomocą których będzie promować nowe modele. W przypadku modelu bazowego, jest to pokaźny akumulator, o pojemności 6000 mAh. Z kolei w Redmi Note 9 Pro 5G nacisk będzie położony na współpracę z sieciami 5G oraz na aparat fotograficzny o rozdzielczości 108 megapikseli. Wspomniane elementy możemy uznać za potwierdzone oficjalnie.

Nieoficjalnie wiemy natomiast, że bazowy model - poza wspomnianą wcześniej baterią - będzie wyposażony w 6,53-calowy ekran Full HD+, procesor Dimensity 800U oraz tylny aparat fotograficzny z matrycami 48, 8 i 2 Mpx oraz przedni aparat 13 Mpx. Z kolei w wariancie Pro znajdziemy 6,67-calowy ekran Full HD+ z odświeżaniem obrazu 120 Hz, Snapdragona 750G oraz akumulator o pojemności minimalnej 4820 mAh. Wspomniany 108-megapikselowy aparat uzupełnią dodatkowe moduły 8, 2 i 2 Mpx, a także aparat do selfie 8 Mpx.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!