R E K L A M A

Jak wygląda OPPO Reno5 Pro?

Opublikowane:
OPPO Reno5 Pro
OPPO Reno5 Pro
fot. TENAA

Nadchodzący model OPPO Reno5 Pro zawitał do urzędu TENAA, by przejść proces certyfikacyjny. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak bardzo mało różni się od poprzednika.

OPPO dość mocno zagęściło cykl wydawniczy modeli z serii Reno, że raptem kilkanaście tygodni po premierze serii Reno 4, nadchodzą modele kolejnej generacji. Przypuszczalnie to właśnie jeden z nich pojawił się w chińskim urzędzie TENAA. Odnotowano tam urządzenia oznaczone PDSM00 i PDST00 i opublikowano ich zdjęcia. Trudno nie zauważyć podobieństwa do aktualnego modelu Reno 4 Pro.

TENAA podaje, że domniemany OPPO Reno5 Pro ma ekran o przekątnej 6,55 cala i wymiary 159,7 x 73,2 x 7,6 mm. Na razie nie widać, by PDSM00 i PDST00 różniły się czymś poza wyglądem oprawki aparatu fotograficznego, należy zatem przyjąć, że mowa o dwóch wersjach operatorskich czy regionalnych. Zdjęcia wskazują, że OPPO zachowa stylizację aparatu fotograficznego z wystającymi obiektywami - ale teraz aparat będzie poczwórny. Tył telefonu wygląda na błyszczący, zaś z przodu da się wypatrzeć, że aparat do selfie będzie umieszczony w ekranowym otworku. Podano także pojemność akumulatora - 2125 mAh. Mało, ale trzeba pamiętać, że bateria jest podwójna, zatem pojemność trzeba pomnożyć, by uzyskać pełny obraz - 4250 mAh. Wcześniej, z benchmarku dowiedzieliśmy się, że OPPO Reno5 Pro ma procesor Dimensity 800U oraz 8 GB RAM-u

Na podstawie informacji TENAA 1, 2

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!