R E K L A M A

Nowy Vivo dostrzeżony w TENAA. Czy to nowy model serii S?

Opublikowane:
Vivo V2054A
Vivo V2054A
fot. TENAA

W chińskim urzędzie TENAA pojawiły się dane modelu Vivo V2054A. Wygląd urządzenia przypomina znany już model Vivo S7, co zdradza, że tajemnicza nowość może należeć do tej samej serii.

Jakie wyposażenie ma Vivo V2054A? Poza obsługą 5G, smartfon otrzyma ekran TFT o przekątnej 6,58 cala i rozdzielczości Full HD+ oraz akumulator o pojemności 4910 mAh. Wyposażenie obejmie ponadto ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2 GHz oraz pamięć operacyjną w wariantach 4, 6 lub 8 GB. Pamięć wewnętrzna będzie za to oferowana w jednej wersji, 128 GB, z możliwością skorzystania z karty microSD. Z tyłu znajdziemy podwójny aparat fotograficzny z matrycami 13 i 2 Mpx, ułożonymi wraz z diodą LED na planie trójkąta, zupełnie jak w Motoroli Moto E7. Tyle, że Vivo przesunęło aparat w narożnik, mocno akcentując główną matrycę za pomocą jaśniejszej obwódki.

Aparat do selfie będzie mieć 8 megapikseli, zaś waga telefonu wyniesie 185,5 g. Wymiary obudowy określono na 164,15×75,35×8,4 mm, zaś urząd wskazuje, że będzie ona oferowana tylko w jednym, niebieskim kolorze - co wydaje mi się mało prawdopodobnym.

Na podstawie informacji TENAA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!