R E K L A M A

Ciekawy styl LG Stylo 7

Opublikowane:
LG Stylo 7
LG Stylo 7
fot. 91mobiles

Do internetu wyciekły schematyczne rysunki, przedstawiające nowy model LG z rysikiem. Wygląda na to, że LG Stylo 7 będzie mieć ciekawy... styl.

Jeśli przeciek się potwierdzi, nowy LG Stylo 7 będzie wyróżniać się niecodziennym wyglądem. O ile front będzie dość typowy (wyświetlacz z otworkiem i szerszą ramką u dołu), o tyle tył sprawi, że telefon będzie rozpoznawalny już na pierwszy rzut oka. Wszystko za sprawą nietypowo zaprojektowanego panelu, uwypuklającego gniazdo rysika.

Gniazdo to - typowo - będzie dostępne od spodu urządzenia, ale "plecki" telefonu będą mieć wcięcia, można powiedzieć, że będą dwuwarstwowe. Wystająca będzie nie tylko ramka aparatu, ale i część panelu nad akumulatorem oraz rysikiem. Będziemy mieć zatem trzy charakterystyczne wypukłości na tyle. Złożony kształt panelu tylnego podpowiada, iż zostanie on pokryty tworzywem.

Wyświetlacz będzie płaski, 6,8-calowy, wykonany zapewne w technologii LCD - bowiem czytnik linii papilarnych jest klasyczny i umieszczony na boku obudowy. Na przeciwległej ściance znajdziemy natomiast klawisze głośności oraz przycisk włączający Asystenta Google. Gniazda USB-C i minijack powędrują na dolną ściankę, gdzie zobaczymy też głośnik i otwór do chowania rysika. Źródło podaje, że wymiary urządzenia wynoszą 170,6x77x8,6 mm. Premiera - w przyszłym roku.

Na podstawie informacji 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!