R E K L A M A

ZTE Axon 20 5G w nowej wersji Extreme Edition

Opublikowane:
ZTE Axon 20 5G Extreme Edition
ZTE Axon 20 5G Extreme Edition
fot. Weibo

ZTE zapowiada nowy wariant pierwszego smartfonu z aparatem do selfie schowanym pod wyświetlaczem - czyli ZTE Axon 20 5G. Czym wersja Extreme Edition różni się od podstawowej?

Na razie wiemy, że nowy model będzie oferowany w wyróżniającym się, rzucającym się oczy kolorze pomarańczowym. Na obudowie znajdzie się duże logo Axon. Wygląda ono na wytłoczone, co podpowiada, że tylna ścianka może być pokryta ekoskórą. Z zapowiedzi nie wynika, czy we wnętrzu telefonu zostaną wprowadzone jakieś zmiany. Jest wysoce prawdopodobne, że Extreme Edition będzie po prostu luksusową odmianą standardowego modelu i poza ciekawszą obudową i - być może - bardziej luksusowym opakowanie, innych zmian nie będzie. Jeśli już - możemy spodziewać się ich w zakresie pamięci. Zwyczajny ZTE Axon 20 5G ma pamięć 8+128 GB, w ulepszonej wersji dostanie może 256 GB pamięci flash i - co nieco bardziej wątpliwe - 12 GB RAM-u.

Reszta specyfikacji, obejmująca odświeżany w tempie 90 Hz, OLED-owy ekran Full HD+ o przekątnej 6,52 cala czy procesor Snapdragon 765G oraz akumulator 4220 mAh z szybkim ładowaniem 30 W - pozostanie raczej niezmieniona. Z tego względu, możemy przyjąc, że ZTE Axon 20 5G Extreme Edition ma aparat fotograficzny z matrycami 64+8+2+2 Mpx oraz 32-megapikselowy aparat do selfie, jak również system Android 10 z interfejsem MiFavor 3.5.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!