R E K L A M A

Nadchodzi Motorola Moto G Play (2021). Jaki będzie nowy średniak?

Opublikowane:
Motorola Moto G Play (2021)
Motorola Moto G Play (2021)
fot. Voice

Dwa niezależne źródła donoszą o nowym modelu Motoroli, Moto G Play (2021). Jaki będzie ten niedrogi średniak?

Popularny benchmark Geekbench wskazuje, że nowa Moto G Play (2021) będzie modelem z segmentu tańszych średniaków, choć tak naprawdę - bliżej jej chyba budżetowcom. Wiele zależy od ceny - ale tej na razie nie znamy. Wiemy za to, że telefon korzysta z ośmiordzeniowego procesora firmy Qualcomm, taktowanego zegarem 1,8 GHz. Możliwe, że będzie to Snapdragon 460 lub Snapdragon 662, który dostanie do towarzystwa skromne 3 GB pamięci operacyjnej. Telefon zadebiutuje z systemem Android 10.

Leakster Steve Hemmerstoffer informuje natomiast o wyglądzie telefonu. Według jego informacji. Motorola nie zamierza mocno zmieniać wyglądu swych średniaków. Moto G Play (2021) będzie mieć plastikową obudowę, z aparatem fotograficznym do selfie umieszczonym w ekranowym otworku. Z kolei tylny aparat - jak wynika z grafik - będzie potrójny i wraz z diodą LED trafi do oprawki o kształcie bliskim kwadratowi. Pod oprawką aparatu będzie logo - ale nie wygląda na to, by był w nie wkomponowany czytnik linii papilarnych. Ten widać na boku, w klawiszu włącznika. Widzimy tam również klawisze głośności, zaś na górze obudowy dostrzeżemy minijacka. Z kolei na dole - mamy głośnik i port USB-C.

Steve Hemmerstoffer określił wymiary urządzenia na 165,3 x 75,4 x 9,5-10,4 mm, dodając, że telefon ma - wedle jego wiedzy - oznaczenie XT-2117, zaś przekątna wyświetlacza wynosi ok. 6,5 cala. Leakster nie jest jednak pewny, co do nazwy. Jego zdaniem, Motorola Moto G Play (2021) trafi na rynek jako Moto G10 Play.

Na podstawie informacji Geekbench i Voice

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!