R E K L A M A

Endomondo zniknie - co w zamian?

Opublikowane:
fot. Under Armour

Endomondo jest jedną z najpopularniejszych aplikacji fitnesowo-sportowych. Ogłoszono jednak, że do końca roku... zniknie! Czym zastąpić kultową apkę do śledzenia aktywności fizycznej?

Informacja o zakończeniu działania Endomondo jest pewna - pochodzi bowiem od jej właściciela, Under Armour. Firma ogłosiła, że nie tylko ubija Endomondo, ale sprzedaje też całą platformę MyFitnessPal. Użytkownikom Endomondo poleca się przesiadkę na aplikację MapMyRun. Dane zgromadzone w Endomondo będzie można tam przenieść do końca marca 2021 roku, niemniej do końca bieżącego, 2020 roku trzeba te dane pobrać i zapisać.

Jeśli korzystacie z Endomondo, chyba warto już zacząć zapoznawanie się z MapMyRun. Under Armour ułatwia zadanie, publikując poradniki. Znajdziecie je poniżej:

Nie wszystkie dane można jednak przetransferować. Nie da się przenieść osobistych rekordów, planów treningowych, ustawień konta, listy znajomych, danych osobistych, komentarzy, wyzwań i celów. Użytkownicy, którzy korzystali z płatnych subskrypcji, mogą korzystać z opłaconych opcji do końca funkcjonowania aplikacji. Ci, na których koncie w aplikacji pozostanie nadpłata, otrzymają refundację.

Na podstawie informacji Endomondo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!