R E K L A M A

Lenovo Legion w nowej, efektownej wersji

Opublikowane:
Lenovo Legion
Lenovo Legion
fot. Weibo

Gamingowy smartfon Lenovo Legion doczekał się właśnie nowej, odlotowej wersji. Co zmieniono?

Bez obaw, mocnej specyfikacji nie tknięto. Poprawiono za to wygląd telefonu, wymieniając tylne szkiełko na ciekawsze. Jest ono częściowo przezroczyste. Przez obudowę widać część wnętrzności telefonu - ale nie zabrakło też oczywistego akcentu w postaci świecącego logo Legion.

Na razie nie wiadomo jednak, jak będą kształtować się ceny nowej odmiany - ale Chen Jin, szef działu smartfonów w macierzystym oddziale Lenovo zapowiedział, że urządzenie będzie już niebawem dostępne.

Nie padły żadne wzmianki o modyfikacjach specyfikacji, zatem ciągle możemy liczyć na 6,65-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ z odświeżaniem 144 Hz i zintegrowanym czytnikiem linii papilarnych. Lenovo Legion jest zasilany baterią 5000 mAh i napędzany procesorem Snapdragon 865+. Smartfon ma 20-megapikselowy, wysuwany z boku obudowy aparat do selfie oraz 64-megapikselowy aparat główny, wspomagany przez 16-megapikselowy aparat szerokokątny. Aparaty umieszczono tak, by dało się ich używać podczas grania. Wariant z pamięcią 16+512 GB kosztuje tysiąc euro, czyli ok. 4500 zł.

Na podstawie informacji Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!