R E K L A M A

Samsung Galaxy S bez ładowarki i słuchawek?

Opublikowane:
Czy pożegnamy ten widok?!
Czy pożegnamy ten widok?!
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Najnowszy raport z Korei sugeruje, że Samsung może podążyć za niedorzeczną modą, zapoczątkowaną przez Apple

Według plotki, rozsiewanej przez serwis ChosunBiz, powołujący się na informatorów "z branży", Samsung ma zrezygnować z dodawania zasilaczy i słuchawek do swych flagowych smartfonów. Pierwszymi modelami pozbawionymi tych oczywistych składników zestawu będą modele Galaxy S21 lub S30, jeśli wolicie.

Wszystko stanie się zapewne pod płaszczykiem "ekologii", choć tak naprawdę jedyną realną korzyścią będzie obniżenie kosztów smartfonowego zestawu o kilka dolarów... Ładowarki i słuchawki wciąż będą oferowane, ale pakowane i wysyłane osobno - gdzież tu zatem ekologia?

Trudno mi uwierzyć, że Samsung mógłby tak szybko "podłapać" nową modę i po cichu liczę, że pogłoski o zubożeniu zestawów się nie sprawdzą... Z drugiej strony, kiedyś liczyłem, że Samsung nie zrezygnuje z minijacków... A może tylko dla mnie brak zasilacza i słuchawek w zestawie flagowca za ponad 4000 zł jest problemem? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Na podstawie informacji Androidauthority

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 2 razy.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 2.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
Syn grety thunberg
Dobrze robią! Powinni całkowicie przestać robić ładowarki, i jak ktoś kupi smartfon, to może z niego korzystać tylko do momentu aż się nie rozładuje. Później trzeba go będzie odesłać do producenta aby go zutylizowali i kupić następny. Tak powinno być.. Przynajmniej każdy by miał ciągle flagowy smartfon. Ja popieram te rozwiązanie i proponuję aby właśnie jeszcze bardziej zaostrzyć te politykę elektro-śmieci. Widzieliście w oceanach ile plastikow pływa? No właśnie! Dlatego uważam, że powinno się całkowicie robić smartfony tylko i wyłącznie z materiałów recyklingowych tj np google pixel 5.jak jeszcze google zrezygnuje z ładowarek całkowicie, to byłby to najlepszy smartfon dla swiata, dla środowiska i dla ludzi. To my sami niszczymy tę planetę. Zwierzątka sobie żyją, jedzą roślinki, zrobią kupke jako naturalny nawóz dla przyrody i nikomu nie wadzą, a człowiek zanieczyszcza środowisko, śmieci, truje itd. Niedługo ta planeta zostanie zniszczona całkowicie. Dla mnie to powinni całkowicie zrezygnować z telefonów, a ludzie powinni pisać do siebie listy, drogą tradycyjną lub majlowa. Może tradycyjna to nie, bo musieliby znowu lasy wycinać żeby robić papier, ale mejlowa OK. Tak powinno być. Poza tym powinni się już dawno pozbyć samochodów z silnikami spalinowymi, tylko auta napędzane wodorem lub elektryką. Jak tak dalej pójdzie, to będziemy umierać. Zobaczcie ilu ludzi cierpi na problemy z oddychaniem, ilu ludzi umiera na raka i inne choroby, a czym to jest spowodowane? Chemia w jedzeniu, konserwantami i innymi śmieciami. Powietrze, woda itd. Wszystko jest już skażone.. Dzisiaj kazdy ma to gdzies, ale za kilkanaście lat dopiero się oczy otworzą... Najlepiej mają się rolnicy i ludzie, którzy hodują swinki, krowki, robia swoj ser, maslo, swojskie jaja itd. Tacy żyją długo, a w miastach? W miastach sam syf, kila i mogiła. Na wsi się zyje, a w miastach się mieszka. Taka prawda. Zobaczycie za kilkanaście lat, lepiej już nie będzie, a z roku na rok coraz gorzej. Ludzie sami siebie wykoncza. Muszajak najszybciej wysłać kolonie na inne planety, niech się ludzie rozmnażają i nie popełniają tego samego błędu co na błękitnej planecie.
Podpisano
Syn grety thunberg
.115.163.223 | 28 Oct 2020, 09:10
Aht
Świetna wiadomość. Poprzez redukcję ładowarki oraz słuchawek w zestawie możliwe będzie obniżenie kosztów, a jak dodamy jeszcze do tego poprzednią plotkę o zastosowaniu plastikowych plecków ( które też obniżą koszta ) otrzymamy sprzęt tańszy nawet o 2 - 3 stówki, oczywiście nie my konsumenci a producent, bo my nadal zapłacimy za do "normalną" cenę 5k złotych. Fakt ze ładowarka sprzedawana była by oddzielnie stworzy jeszcze jeden bardzo fajny ( dla producenta ) proceder. Albo kupisz ładowarkę od producenta za kolejne 100 zł albo kupisz nieoryginalną ( pewno tańszą ) i stracisz gwarancję. Piękna sprawa. A może ktoś przy okazji kupi dziadowskie słuchawki bezprzewodowe ( skoro nie ma nic w zestawie ). Tak więc same zyski, oczywiście ze nie dla klienta ale szczerze kto by się tym przejmował baran i tak kupi.
.225.194.168 | 27 Oct 2020, 13:10