R E K L A M A

Motorola Moto E7 - ile będzie kosztować?

Opublikowane:
fot. AnTuTu

O Motoroli Moto E7 słyszymy od wiosny, widzieliśmy już jej zdjęcia - i chyba wreszcie doczekamy się jej debiutu.

Indyjski serwis 91mobiles twierdzi, że zna europejską cenę Motoroli Moto E7. Ile ona wyniesie? Podobno 120 euro, czyli 538 zł. Możliwe zatem, że cena Moto E7 w naszym kraju wyniesie 549 lub raczej 599 zł. Oczywiście kwota dość dobitnie sugeruje charakter telefonu. To będzie typowy budżetowiec.

Motorola Moto E7 ma 6,2-calowy wyświetlacz HD+ otoczony dość szeroką ramką, w której wkomponowano kropelkowy notch na 5-megapikselowy aparat do selfie. Z tyłu obudowy znajdziemy natomiast dwa aparaty - o rozdzielczościach 12 i 2 Mpx. Przeznaczenie dodatkowego "oczka" jest zatem jasne - rozmywanie tła. Sercem Moto E7 zostanie procesor Snapdragon 632, który będzie mieć do towarzystwa nader skromną, jak na aktualne standardy pamięć RAM 2 GB. Pamięci na dane będzie natomiast już 32 GB, w dodatku7 z możliwością skorzystania z karty microSD. Zasilanie zapewni akumulator o pojemności 3550 mAh - wystarczającej przy tej specyfikacji.

Nowa "Motka" ma być oferowana w dwóch kolorach - niebieskim lub czerwonym, aczkolwiek na zdjęciach udostępnionych wcześniej przez 91mobiles, widzimy również wariant w bieli. Premiera - według źródła - jest już nieodległa. Telefon powinien pojawić się do końca bieżącego miesiąca.

Na podstawie informacji 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!