R E K L A M A

LG K92 5G - nadchodzi przełom w stylizacji?

Opublikowane:
LG K92 5G
LG K92 5G
fot. Voice.com

Popularny leakster Evan Blass opublikował grafikę przedstawiającą nowy model LG. Wygląda na to, że LG K92 5G będzie dla producenta modelem przełomowym - przynajmniej w dziedzinie stylizacji.

LG K92 5G, który ma być nowością produkowaną specjalnie dla amerykańskiej sieci Cricket, zrywa z dotychczasowym wyglądem smartfonów LG. Nie jest podobny ani do któregokolwiek z modeli serii LG K, ani też do jakiegokolwiek smartfonu innych serii LG. Zaryzykowałbym nawet twierdzenie, że nie przypomina żadnego znanego dotąd smartfonu - choć jego budowa pozostaje standardowa.

LG K92 5G wyróżnia się otworkiem w ekranie na aparat do selfie. LG stroniło dotąd od tego modnego obecnie rozwiązania. W LG K92 5G otworek nie tylko jest - ale wręcz epatuje swą obecnością, ponieważ jest dosyć duży i umieszczony dość daleko od brzegu wyświetlacza. Może to być jednak błąd grafika przygotowującego prezentowany render.

Z tyłu też jest ciekawie. Aparat fotograficzny jest poczwórny, a jego obiektywy rozmieszczono na planie kwadratu. Jeden z obiektywów wystaje poza obrys tylnej ścianki, pozostałe są z nią zlicowane. Nieopodal aparatu umieszczono diodę LED - jej kształt również jest bliski kwadratowi. Aparat i diodę otoczono dodatkowo nieco ciemniejszą obwódką, zajmującą całą szerokość obudowy. Widać, że telefon ma metalową ramkę, możemy zatem spodziewać się militarnej wytrzymałości korpusu. Czytnik linii papilarnych jest umieszczony na boku, co podpowiada, że LG zdecydowało się na zastosowanie wyświetlacza LCD. Wprawne oko wypatrzy jeszcze zarys minijacka na dolnej ściance...

Nie mam pojęcia, czy model K92 5G jest zapowiedzią nowego stylu LG. Możliwe, że firma próbuje "przetestować" odbiór nowego stylu przez klientów, dlatego wprowadza go w telefonie operatorskim, dla ograniczonej liczby nabywców. Jeśli zostanie oceniony przychylnie, trafi do urządzeń dystrybuowanych globalnie, a jeśli nie - łatwiej będzie o nim zapomnieć.

Na podstawie informacji Voice.com

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!