R E K L A M A

Plus: 5G także na kartę

Opublikowane:
fot. Plus

Plus udostępnił swą sieć 5G również dla klientów usług pre-paid. Wraz z tym krokiem, sieć udostępniła również promocyjną ofertę pakietową.

Użytkownicy ofert Plus na Kartę mogą teraz promocyjnie korzystać z sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD. Wystarczy znajdować się w jej zasięgu i posiadać odpowiedni smartfon lub router. Sieć 5G Plusa na częstotliwości 2,6 GHz TDD z szerokością pasma 50 MHz pozwala osiągnąć równowagę pomiędzy szybkością transferu danych (do 600 Mb/s) i zasięgiem (czyli szeroką dostępnością). W zasięgu sieci 5G Plusa znajduje się 900 tys osób i dostępna jest na obszarze siedmiu polskich miast: Warszawy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Szczecina oraz Wrocławia. Trwa też jej rozbudowa, dzięki czemu obejmie zasięgiem kolejne ponad 2 mln mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

Klienci kartowi mogą również cieszyć się z dodatkowych ekstra 60 GB, bowiem wraz z udostępnieniem 5G dla klientów Plus na Kartę wraca też specjalna promocja, dzięki której nie trzeba się martwić o kończące się w telefonie pakiety internetowe. Superoferta 60 GB to trzy pakiety po 20 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni, a opłata wynosi tylko 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji. Aby z niej skorzystać, wystarczy mieć aktywne konto oraz posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty. Promocję można włączyć krótkim kodem *136*11*0060# lub aktywować w aplikacji Mobilny Plus Online. Oferta jest dostępna dla użytkowników taryf Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę i Nowy Plush.

Informacja prasowa Plus

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł skomentowano już 1 raz.
Zobacz najnowsze opinie lub dołącz do dyskusji i dodaj opinię!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A
Wszystkich opinii: 1.
0,0% 
 0,0% 
 100,0% 
kaz
Brawo dla Plusa?
.141.202.134 | 01 Oct 2020, 13:10