R E K L A M A

Xperia 5 II w serii promocyjnych nagrań... i w polskiej przedsprzedaży

Opublikowane:

Aby zachęcić użytkowników do swojego najnowszego flagowca, Sony przygotował serię nagrań wideo, prezentujących możliwości nowego urządzenia. Ale, co ważniejsze, Sony Xperia 5 II trafiła do przedsprzedaży. Poznaliśmy oficjalną cenę i prezenty, które producent oferuje dla pierwszych nabywców.

Sony Xperia 5 II jest atrakcyjnym i świetnie wyposażonym smartfonem, aby to udowodnić i podkreślić producent przygotował szereg promocyjnych nagrań wideo, które przybliżają poszczególne obszary, w których nowy flagowiec błyszczy najbardziej. Można je obejrzeć na YouTube:

Jeśli możliwości Sony Xperii 5 II was zainteresowały, to warto wiedzieć, że już ruszyła przedsprzedaż tego modelu w Polsce. Do faktycznej sprzedaży trafi on w połowie października. Został on wyceniony na 3999 złotych. No i jest oczywiście bonus dla pierwszych nabywców - do wyboru jeden z trzech prezentów. A są one całkiem przyzwoite, bowiem wraz ze smartfonem można dostać słuchawki nauszne SONY WH-XB900N (o wartości ponad 630 złotych), słuchawki dokanałowe SONY WF-SP800N (kosztujące niemal 800 złotych) lub głośnik mobilny SONY SRS-XB33 (w sklepach za ponad 500 złotych).

Sony Xperię 5 II możecie zamówić w:

Źródło: GSMarena, informacja prasowa Sony

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!