R E K L A M A

Targi MWC przełożone na czerwiec!

Opublikowane:
Miejmy nadzieję, że w 2021 znów zrobimy takie zdjęcie...
Miejmy nadzieję, że w 2021 znów zrobimy takie zdjęcie...
fot. mGSM.pl

Doroczne "święto" branży mobilnej, czyli targi MWC, zostały przełożone na czerwiec 2021. Odbędą się zatem nieco później, niż w poprzednich latach.

Powodem jest oczywiście niegasnąca epidemia COVID-19. To właśnie z jej powodu odwołano targi MWC w tym roku, i z tej samej przyczyny przesunięto przyszłoroczne. Według aktualnego planu, targi MWC2021 odbędą się w Barcelonie, w dniach 28 czerwca - 1 lipca 2021. Pierwotnie, miały się odbyć z początkiem marca, ale istnieją słuszne obawy, że do tego czasu epidemia może nie osłabnąć - przynajmniej w niektórych regionach świata - a pamiętajmy, że targi są międzynarodowe. Ich organizator, organizacja GSMA ma nadzieję, że do czerwca przyszłego roku uporamy się z zagrożeniem i impreza będzie mogła się odbyć tak, jak kiedyś.

Mats Granryd, dyrektor generalny GSMA, powiedział: "Ze względu na stale zmieniające się globalne perspektywy oraz po konsultacjach z naszym zarządem, członkami i naszymi czołowymi wystawcami, podjęliśmy staranną decyzję o zmianie terminu (...). Zdrowie i bezpieczeństwo naszych wystawców, uczestników, personelu i mieszkańców Barcelony ma ogromne znaczenie". John Hoffman, CEO GSMA dodał: "MWC to coś więcej niż zwykłe wydarzenie. To doświadczenie, które łączy całą branżę".

Na podstawie informacji GSMA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!