R E K L A M A

Huawei Nova 7 SE Life ujawniony przez TENAA

Opublikowane:
Huawei Nova 7 SE Life
Huawei Nova 7 SE Life
fot. TENAA

Chiński urząd certyfikacyjny TENAA opublikował specyfikację modelu Huawei CND-AN00, który według pogłosek, trafi na rynek jako Huawei Nova 7 SE Life.

Według wspomnianych wskazówek, rozsiewanych przez Stację Cyfrowych Plotek, wspomniany Huawei Nova 7 SE Life ma korzystać z procesora MediaTek Dimensity 800U. TENAA niestety tego nie wskazuje, ograniczając się jedynie do podania informacji, że telefon ma ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2,4 GHz, wspomagany przez pamięć 8+128 GB. Oczywiście, procesor ma zintegrowany modem obsługujący sieci 5G SA/NSA. Urząd podpowiada ponadto, że nowy Huawei ma 6,5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 2400x1080 pikseli.

Zasilanie telefonu zapewnia akumulator o pojemności 3900 mAh, zaś w części fotograficznej znajdziemy 16-megapikselowy aparat do selfie, a także poczwórny aparat tylny. 64-megapikselowej matrycy towarzyszy 8-megapikselowy moduł szerokokątny oraz dwa 2-mego aparaty do makro i efektów tła. Wszystko razem jest zamknięte w obudowie o wymiarach 162,31x75x8,58 mm, która będzie oferowana w kolorze zielonym, fioletowym, srebrnym lub czarnym. Waga telefonu wyniesie 189 g.

Na podstawie informacji TENAA i Playfuldroid

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!