R E K L A M A

Samsung Galaxy Z Flip2 - kompletujemy specyfikację

Opublikowane:
Nowy model ma mieć ulepszony zawias
Nowy model ma mieć ulepszony zawias
fot. Adam Łukowski/mGSM.pl

Premiera następcy Samsunga Galaxy Z Flip coraz bliżej - i choć konkretów na razie brak, pojawiają się pierwsze przecieki na jego temat. Czego możemy się spodziewać po Galaxy Z Flip2?

Według pewnego leakstera (przyznaję: nieznanego mi wcześniej), Samsung Galaxy Z Flip2 otrzyma większy wyświetlacz zewnętrzny. Leakster jest tego pewien, a ja wraz z nim. Klapkowy Samsung ma już w tym roku konkurenta i warto, by miał podobny oręż. Duży ekran oznacza wyższą funkcjonalność. Samung usprawni też podobno zawias, choć akurat temu elementowi już w poprzednim modelu niczego nie brakowało. Szkoda, że leakster nie sprecyzował, co zostanie zmienione...

Sprecyzował za to, że wyświetlacz zostanie pokryty nowym typem szkła UTG, a do kompletu nowy Flip dostanie jeszcze większą baterię. Leakster przedstawiający się jako Chun jest pewny powyższych modyfikacji telefonu, aczkowlwiek proponuję traktować jego rewelacje z lekkim przymrużeniem oka. Prawdę mówiąc, Chun nie zapadł mi w pamięć jako źródło jakiegokolwiek trafnego przecieki. A wam?

Chun pisze ponadto, że producent rozważa zwiększenie częstotliwości odświeżania elastycznego wyświetlacza - i choć nie ma pewności co do tej kwestii - również obstawiałbym, że dostaniemy 120 Hz, tak, jak w Foldzie. Na konkretniejsze dane musimy jednak niestety jeszcze poczekać - ale są szanse, że niezbyt długo.

Na podstawie informacji @chunvn8888

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!