R E K L A M A

Realme X50 5G - oficjalny debiut na polskim rynku

Opublikowane:

Tak jak zapowiadaliśmy, właśnie polską premierę miał model Realme X50 5G. Smartfon reklamowany jest jako "pionier prędkości" - a co konkretnie oferuje?

Realme jako marka stawia na 5G oraz na dostępność - i zdecydowanie z modelem X50 5G spełnia te warunki. Obsługuje sieci 5G i może trafić do szerszej grupy klientów za sprawą przystępnej ceny oraz współpracy z operatorami 5G.

Urządzenie napędza Snapdragon 765G, który dostarcza nie tylko wysokiej wydajności, też zapewnia wsparcie dla sieci 5G i lepsze zarządzanie zużyciem energii. Smartfon zasila bateria o pojemności 4200 mAh, co dostarcza świetnych czasów pracy. Ale istotna jest jeszcze jedna kwestia - szybkość ładowania. Dzięki wsparciu dla ładowania Dart Charge 30 W bateria jest zapełniona dosłownie w godzinę.

Za zdjęcia odpowiada system sześciu aparatów - cztery na tylnym panelu i dwa na froncie. Na prawej krawędzi znalazł się skaner linii papilarnych - szybki, wygodny i bezpieczny. Do tego oferuje dwupasmowy moduł Wi-Fi i NFC, ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz, 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Producent dostarcza dwie interesujące - i zwracające uwagę - wersje kolorystyczne, zieloną i jasnoniebieską. A całość wyceniono na 1499 złotych - to sprawia, że jest zdecydowanie, w tym momencie, najtańszym modelem 5G na polskim rynku. Zapraszamy też do recenzji tego modelu w naszym serwisie.

Źródło: Realme

Opublikowane:
Autor: Jolanta Szczepaniak
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
Pobieram dane...
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!