R E K L A M A

Motorola XT2081-2 w FCC. Czyżby to nowa Moto E?

Opublikowane:
Motorola XT2081-2 w FCC
Motorola XT2081-2 w FCC
fot. 91mobiles

Z amerykańskiego urzędu FCC wyciekła dokumentacja nowej Motoroli XT2081-2. Dzięki temu znamy kilka elementów specyfikacji nadchodzącego smartfonu.

Informacje płynące z FCC nie są zbyt obszerne. Poza zarysem obudowy smartfonu, poznaliśmy położenie anten oraz pojemność akumulatora. Akumulator będzie spory, 5000 mAh. To może sugerować, że smartfon przynależy do serii Moto E, ale to tylko luźne przypuszczenie. Wcale nie musi tak być. Materiały FCC ukazują również sylwetkę telefonu. Zarys wygląda typowo, choć widać kilka godnych odnotowania detali. Pierwszym jest logotyp na tylnej ściance, podpowiadający, że znajdzie się tam klasyczny czytnik linii papilarnych. To pośrednia wskazówka, że smartfon nie będzie mieć OLED-owego ekranu.

Na boku obudowy dostrzeżemy zarys przycisków włącznika oraz głośności, a także dodatkowego, umieszczonego jeszcze wyżej klawisza. Zapewne posłuży on do obsługi Asystenta Google, ale może pozwoli na coś więcej...? Patrząc na zarys tyłu smartfonu, widzimy jeszcze trochę nietypową dla Motoroli, centralnie umieszczoną wyspę aparatu fotograficznego, o kształcie zbliżonym do kwadratu. Widać na niej zarys trzech obiektywów. Możliwe jednak, że aparat będzie po prostu podwójny, a jeden z ukazanych otworów zajmie czujnik dalmierza albo dioda LED. Już niebawem powinniśmy mieć więcej informacji o tym modelu.

Na podstawie informacji 91mobiles

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!