R E K L A M A

Microsoft Surface Duo - termin premiery i cena

Opublikowane:
Microsoft Surface Duo
Microsoft Surface Duo
fot. Microsoft

Składany Microsoft Surface Duo rozpala wyobraźnię - dziś wiemy już, kiedy ostatecznie poznamy jego specyfikację. Poznaliśmy również cenę...

Microsoft oficjalnie podał, że Surface Duo zostanie zaprezentowany 10 września. Podano również, że cena urządzenia wyniesie 1399 dolarów, czyli 5235 zł. Microsoft wspomina, że urządzenie otrzyma "rewolucyjny zawias", pozwalający składać obudowę na różne sposoby i korzystać albo z dużego, 8,1-calowego ekranu, albo mniejszego, 5,6-celowego ekranu. Wyświetlacze nazwano PixelSense Fusion.

Z wcześniejszych informacji wynika, że Surface Duo będzie mieć procesor Qualcomm Snapdragon 855, przynajmniej 6 GB RAM-u oraz akumulator o pojemności 3000-4000 mAh. Całę urządzenie, po zamknięciu, ma być całkiem smukłe, o grubości 9,6 mm. Co ciekawe, w urządzeniu ma zabraknąć nie tylko 5G, ale też NFC czy głośników stereo, które z pewnością zmieściłyby się w obudowie. Na pocieszenie pozostanie nam pełne wsparcie dla aplikacji i rozwiązań Microsoftu oraz rysik Surface Slim Pen.

Na podstawie informacji Microsoft

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!