R E K L A M A

Huawei Mate X2 otrzyma rysik?!

Opublikowane:
Huawei Mate X2
Huawei Mate X2
fot. @DSCCRoss

Możliwe, że Huawei Mate X2 będzie pierwszym składanym smartfonem wyposażonym w rysik. Tak przynajmniej sugerują zdjęcia prototypu. Zobacz!

Ross Young z DisplaySearch ujawnił wczoraj pierwsze informacje o Huawei Mate X2. Young jest osobą blisko związaną z przemysłem wyświetlaczy - wie zatem sporo o ekranach, jakie trafią do nowych modeli. W przypadku Huawei Mate X2, Ross Young ujawnił, że elastyczny wyświetlacz tego modelu ma mieć przekątną 8,03 cala. Ekran będzie składany do wnętrza obudowy, a za jego produkcję będą odpowiadać Samsung i BOE. Jednocześnie, Young napisał, że ekran nie będzie mieć osłony UTG, a Colorless Polyimide - CPI.

Najwyraźniej, powłoka ta pozwala na współpracę elastycznego ekranu z rysikiem, bowiem element ten widzimy na renderach, opublikowanych dziś przez Younga. Ukazują one Huawei Mate X2 w trybie pracy laptopowej. Jedna z grafik przedstawia prototyp, druga (wyraźniejsza) - koncept z lutego br. Wygląd urządzeń jest jednak zbieżny. Zdaniem źródła, tryb laptopowy stanie się bardzo popularny (ma go też ponoć nowy Samsung Galaxy Z Fold2). Smartfon Huawei, w odróżnieniu od Samsunga Galaxy Z Fold2, nie będzie mieć dużego, zewnętrznego ekranu. Na renderach widać tylko wąski ekran pomocniczy.

Na podstawie informacji @DSCCRoss

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!