R E K L A M A

Xiaomi Mi 10 Ultra - kolejne dane na chwilę przed premierą

Opublikowane:
Xiaomi Mi 10 Ultra
Xiaomi Mi 10 Ultra
fot. Weibo

Od premiery Xiaomi Mi 10 Ultra dzielą nas już tylko godziny, a im jest ona bliżej, tym więcej informacji krąży w sieci. Oto kolejne!

Smartfon pojawił się w popularnym benchmarku Geekbench, który nie pokazał co prawda typu procesora, ale w zestawie z 16 GB RAM-u ocenił go na 901 i 3267 pkt. Więcej informacji pokazał urząd TENAA. Podano tam, że Xiaomi Mi 10 Ultra ma wyświetlacz o przekątnej 6,67 cala i wymiary obudowy 162,38 x 75,04 x 9,45 mm. Poinformowano ponadto o 5G i dwuczęściowym akumulatorze złożonym z ogniw o pojemności 2180 mAh. Podzielenie baterii potwierdza obecność układu szybkiego ładowania. Wczoraj ujawniono, że odbywa się ono z mocą 120 W.

W sieci pojawił się również domniemany zrzut strony ze sklepu JD, wraz z ceną nowego modelu, wynoszącą 6999 juanów, czyli 1000 USD albo 3770 zł. Podejrzewam jednak, że to fałszywka. Nie znalazłem w wymienionym sklepie takiego artykułu. Są za to kolejne, nowe zdjęcia, przedstawiające telefon "w realu"... Zdjęcia potwierdzają tylny aparat z zoomem 120x - ale jednocześnie przekreślają szanse na ukryty aparat do selfie. Widać otworek!

Na podstawie informacji Slashleaks, 91mobiles i Na podstawie informacji @stufflistings

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!