R E K L A M A

Kruger&Matz wprowadza dwa nowe tablety z serii EAGLE

Opublikowane:
fot. Kruger&Matz

Kruger&Matz prezentuje dwa tablety EAGLE 1069 i EAGLE 702 z bieżącą wersją systemu Android - jako odpowiedź na częste zapytania klientów o nowe urządzenia mobilne tej kategorii.

Kruger&Matz EAGLE 1069

Kruger&Matz EAGLE 1069 to tablet dla całej rodziny. Pracuje w oparciu o ośmiordzeniowy procesor Spreadtrum SC9863A o taktowaniu 1,6 GHz wspomagany 4 GB pamięci RAM i kontrolowany przez system Android 10 oferujący m.in. ulepszoną nawigację gestami, opcję poprawy dźwięku czy zaawansowanej kontroli ustawień prywatności, a także dostęp do tysięcy przydatnych aplikacji i gier. Ekran IPS o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1920x1200 px umożliwia komfortową obsługę urządzenia, a wbudowane 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować o dodatkowe 128 GB za pomocą karty pamięci, pozwala na zapisanie sporej ilości gier, filmów, zdjęć i innych informacji. Dopełnieniem wyposażenia są dwie kamery. Pierwsza o rozdzielczości 5 Mpix do nagrywania i fotografowania, a druga o rozdzielczości 2 Mpix, umożliwia prowadzenie rozmów wideo. Smukła obudowa tabletu skrywa modem 4G, który przy wykorzystaniu jednego ze slotów na kartę nanoSIM daje dostęp do szybkiego Internetu LTE bez podłączania dodatkowych modemów zewnętrznych. Drugi, hybrydowy slot może posłużyć np. jako czytnik kart microSD. Z kolei Bluetooth 4.2 umożliwi bezprzewodowe łączenie z urządzeniami zewnętrznymi i szybkie przesyłanie danych, a wbudowany odbiornik GPS, pozwoli zamienić tablet w nawigację, by łatwo określić poszukiwaną lokalizację. Zastosowana w tablecie EAGLE 1069 bateria o pojemności 6000 mAh, sprawi że urządzenie dotrzyma kroku przez wiele godzin. Miłośnicy gier docenią również funkcję OTG, która pozwala podłączyć do tabletu np. myszkę lub klawiaturę.

Kruger&Matz EAGLE 702

Tablet EAGLE 702 ze względu na swoje kompaktowe rozmiary z łatwością zmieści się w małym plecaku czy torebce. Mały tablet EAGLE 702, dzięki swoim parametrom i niewygórowanej cenie świetnie sprawdzi się w rękach dziecka. Urządzenie pracuje w oparciu system Android 10 Go i czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC9832E o taktowaniu 1,4 GHz wspomagany 2 GB RAM i dysponuje 7-calowym ekranem IPS o rozdzielczości 720x1280 px. Na zdjęcia, aplikacje i inne dane można wykorzystać 16 GB pamięci wewnętrznej, która można rozbudować o kolejne 128 GB za pośrednictwem karty pamięci. Tablet EAGLE 702 podobnie jak jego większy brat, ma moduł Wi-Fi, modem 4G LTE oraz dwa sloty na kartę microSIM dające dostęp do internetu, a tym samym możliwość swobodnej komunikacji. Wygodne przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami gwarantuje łączność Bluetooth 4.0, a moduł GPS szybko zamieni tablet w podręczną nawigację. Wszystkie funkcje zostały zamknięte w lekkiej i smukłej, a zarazem eleganckiej obudowie w kolorze czarnym.

Urządzenia dostępne są w oficjalnym sklepie Kruger&Matz w cenie detalicznej: EAGLE 1069 - 599 zł, EAGLE 702 - 349 zł.

Na podstawie informacji Kruger&Matz

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!