R E K L A M A

myPhone Halo C - nowy telefon dla seniorów

Opublikowane:
myPhone Halo C
myPhone Halo C
fot. myPhone

Dziś na rynku debiutuje myPhone Halo C - telefon komórkowy z bazą ładującą i wytrzymałą baterią, zapewniającą do 14 dni działania na jednym cyklu ładowania.

myPhone Halo C to klasyczny telefon komórkowy z ekranem 2,2 cala. Jest utrzymany w kolorze głębokiej czerni i ma srebrną, metalową ramkę, która dodaje mu szyku i zwiększa jego wytrzymałość. Jego największym atutem jest bateria o pojemności 1900 mAh, która zapewnia (według producenta) do 10 godzin ciągłych rozmów lub do 14 dni działania w stanie czuwania na jednym ładowaniu. 

Telefon jest dedykowany osobom w podeszłym wieku i wszystkim tym, którzy cenią sobie proste i sprawdzone rozwiązania bądź życie w trybie offline. Telefon ma proste, czytelne menu i duże przyciski gwarantujące duży komfort użytkowania. Do tego jest jeszcze programowalny przycisk bezpieczeństwa SOS, a także stacja ładująca. Wygodną obsługę modelu zwiększają znaki alfabetu Braille'a na klawiszach oraz funkcja "czytania" wpisywanych cyfr np. podczas wybierania numeru.

Ponadto, myPhone Halo C został wyposażony w aparat fotograficzny, dzięki któremu można uwiecznić najważniejsze chwile bądź bliskich. Fotografie następnie można wykorzystać do ustawienia fotokontaktów.  myPhone Halo C oferuje także: latarkę, radio, którego można słuchać z głośnika bez potrzeby podłączania słuchawek, kalkulator, kalendarz, budzik oraz DualSim i Bluetooth. A to wszystko w smukłej obudowie i w cenie 109 zł.

Na podstawie informacji myPhone

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!