R E K L A M A

Motorola Razr 2 z jeszcze większym ekranem?

Opublikowane:
Tak ponoć wygląda Razr 2
Tak ponoć wygląda Razr 2
fot. Weibo

O tym, że kolejna składana Motorola będzie mieć większe ekrany, plotkujemy od dawna. Okazuje się, że zmiana będzie poważniejsza, niż sądziliśmy.

O wszystkim pisze Ross Young z DisplaySearch. Jest to osoba dobrze poinformowana o tym, co dzieje się w branży wyświetlaczy. Young informuje, że projekt Motoroli Razr 2 został zmodyfikowany - i telefon będzie mieć większy wyświetlacz wewnętrzny. Elastyczny ekran urośnie do rozmiaru 6,85 cala. Według źródła, spowoduje to niestety opóźnienie premiery urządzenia. Opóźnienie nie będzie jednak znaczące, bowiem premiera wciąż jest przewidywana na I kwartał 2021 roku.

Wcześniej, Ross Young informował, że Motorola Razr 2 otrzyma również większy wyświetlacz zewnętrzny, a do tego - pojawi się wraz z bliźniaczym modelem Razr 5G. Telefony będą podobne - ale według Younga mają być odrębnymi konstrukcjami, a model 5G będzie mniejszy niż bazowy Razr 2. Na razie nie wiemy wiele o specyfikacji, ale na plotkarskiej giełdzie przewijają się wzmianki o Snapdragonie 765 i wsparciu dla klasycznych, fizycznych kart SIM.

Na podstawie informacji @DSCCRoss

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!