R E K L A M A

Będzie składany Pixel od Google?

Opublikowane:
fot. Google

W tym tygodniu poznaliśmy smartfon Pixel 4a, a niebawem powinniśmy dostrzec jego wersję 5G, a także Pixela 5. To jednak nie koniec planów Google na najbliższe kilkanaście miesięcy...

Po premierze Pixela 4a, specjaliści z serwisu 9to5google przyjrzeli się dokumentacji dotyczącej wersji systemu Android przygotowywanych do nowych Pixeli. Znaleźli tam oczywiście ślady Pixela 4a 4G oraz 5G, Pixela 5, a nawet Pixela 5a, ukrywającego się pod kodową nazwą Barbette.

Poza wymienionymi telefonami, dokumentacja wzmiankuje jeszcze trzy inne modele, o kodowych nazwach Raven, Oriole i Passport. Wszystkie trzy są oznaczone jako planowane na czwarty kwartał 2021 roku. Raven i Oriole to zapewne modele Pixel 6, natomiast Passport - ma być składany. Nie jest to pierwszy raz, gdy czytamy o składanym Pixelu. Wspominał o nim w wywiadzie z ubiegłego roku szef działu zajmującego się Pixelami, Mario Queiroz. Powiedział on wówczas, że Google pracuje nad takim urządzeniem, ale nie ma pospiechu we wprowadzaniu go na rynek.

Na podstawie informacji 9to5google

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!