R E K L A M A

Vivo iQOO 5 już w sklepie - z przedpremierowymi danymi

Opublikowane:
Serce nowego iQOO
Serce nowego iQOO
fot. JD.com

Vivo iQOO 5 ma zadebiutować 17 sierpnia, ale już teraz sklep JD publikuje zwiastun tego modelu. Przy okazji, ujawnia część specyfikacji.

Czego dowiemy się ze sklepowej witryny? Poinformowano, że Vivo iQOO 5 otrzyma procesor Snapdragon 865, który będzie wspierany przez pamięci typu LPDDR5 oraz UFS 3.1. Ich pojemności nie sprecyzowano, ale - skoro mówimy o smartfonie gamingowym - powinny być spore. Przynajmniej 8 GB RAM-u i 256 GB flasha...

Grafika sugeruje również obecność specjalnego układu chłodzenia - ale to raczej oczywiste w urządzeniu tel kategorii. Zwiastun wskazuj również obecność układu szybkiego ładowania z mocą 120 W, a to z kolei podpowiada, że akumulator może być podzielony na dwie części. Mniejszym drukiem dodano, że napełnienie akumulatora nastąpi w kwadrans, zaznaczając, że mowa o pojemności 4000 mAh. Czyżby taką miał dostać nowy iQOO? Kolejny slajd wskazuje prawdopodobnie częstotliwość odświeżania obrazu na ekranie - 120 Hz. To na razie wszystkie z dostępnych informacji, ale do premiery zostało jeszcze trochę czasu - może sklep poszerzy opis...?

Na podstawie informacji JD

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!