R E K L A M A

11 sierpnia poznamy Xiaomi Mi 10 Ultra!

Opublikowane:
fot. @aggasaurus

Szefowa PR Xiaomi, Agatha Tang, ujawniła, że 11 sierpnia zostanie zaprezentowany Xiaomi Mi 10 Ultra. Możliwe, że smartfon otrzyma podwójny akumulator.

Pogłoski o konferencji Xiaomi planowanej na 11 sierpnia krążyły już od pewnego czasu. Teraz oficjalnie je potwierdzono, przy okazji wskazując, jaki model zostanie zaprezentowany. Mowa o Xiaomi Mi 10 Ultra - modelu, który ma uczcić X-lecie firmy. Nie są znane bliższe dane nowego urządzenia, ale nazwa sugeruje, że będzie to mocarny flagowiec. Możemy spodziewać się procesora Dimensity 1000, ekranu z szybkim odświeżaniem, aparatu 108 megapikseli i - zapewne - szybkiego ładowania.

Przypadkowo, z instytutu certyfikacyjnego TUV Rheinland wyciekły informacje o nowym telefonie Xiaomi, który ma podwójny akumulator - podzielony na sekcje o pojemności po 2250 mAh. To rozwiązanie jest stosowane w układach super szybkiego ładowania, by zapobiegać przegrzaniu akumulatora przy ładowaniu dużą mocą. Całkiem możliwe, że dokumentacja dotyczy właśnie Xiaomi Mi 10 Ultra...

Na podstawie informacji @aggasaurus i Weibo

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!