R E K L A M A

Samsung Galaxy Z Fold 2 na firmowych renderach

Opublikowane:
Samsung Galaxy Z Fold 2 5G
Samsung Galaxy Z Fold 2 5G
fot. @evleaks

Popularny leakster Evan Blass, w przeddzień premiery, podzielił się ze światem zdjęciami nowego, składanego smartfonu Samsung Galaxy Z Fold 2.

Jak widzicie, rewolucji w wyglądzie nie ma. Smartfon jednak unowocześniono, a tym, co najbardziej rzuca się w oczy, są powiększone ekrany. Wewnętrzny utracił narożny notch, zaś zewnętrzny urósł na tyle, by nie wyglądać już dziwnie i nie straszyć ogromem ramek. Zmienił się również kształt oprawki tylnego aparatu fotograficznego.

Według dostępnych dotąd informacji, Samsung Galaxy Z Fold 2 będzie mieć wewnętrzny ekran 7,6 cala z powłoką Ultra Thin Glass, odświeżaniem obrazu 120 Hz i rozdzielczością 1536 x 2152 px. W ekranie będzie otworek na 10-megapikselowy aparat do selfie. Taki sam aparat znajdzie się nad zewnętrznym ekranem, o przekątnej 6,23 cala. Sercem telefonu zostanie procesor Snapdragon 865, wspomagany przez 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci flash. Główny aparat fotograficzny otrzyma matrycę 64 Mpx oraz dodatkowe moduły tele i szerokokątny, z matrycami 16 i 12 Mpx. Wszystko to zasili dwuczęściowy akumulator o pojemności 4400 mAh z szybkim ładowaniem 25 W i ładowaniem bezprzewodowym 15W.

Na podstawie informacji @evleaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!