R E K L A M A

Czy tak będzie wyglądać Huawei Mate 40? Niemożliwe!

Opublikowane:
Huawei Mate 40 i Mate 40 Pro
Huawei Mate 40 i Mate 40 Pro
fot. OnLeaks, Pricebaba i Handsetexpert

Steve Hemmerstoffer, znany szerzej jako OnLeaks, opublikował rendery mające przedstawiać nadchodzące modele Huawei Mate 40 i Mate 40 Pro. Mam nadzieję, że leakster się myli...

OnLeaks przygotowuje swe rendery zazwyczaj w oparci o konkretne informacje - choćby schematyczne rysunki czy zarysy pokrowców. Mam nadzieję, że tym razem ktoś wprowadził go w błąd, bowiem... sami zobaczcie!

O ile front smartfonów prezentuje się dość zwyczajnie, z lornetkowym wycięciem na aparat do selfie w ekranie o zaokrąglonych brzegach, o tyle tył... nieco szokuje. Widnieje tam ogromna, solidnie wystająca, okrągła oprawka na poczwórny aparat. Z jednej strony, może to być zapowiedź niesamowitych możliwości tego aparatu - z drugiej, czyni smartfon lekko dziwacznym.

W modelu bazowym widzimy trzy obiektywy oraz tajemniczy czujnik (zapewne ToF albo laser), zaś w Mate 40 Pro poza trzema głównymi obiektywami, znajdziemy jeszcze peryskopowy teleobiektyw. Czyżby Huawei chciał nas zaskoczyć mocą optycznego zoomu? Tego dowiemy się w listopadzie. Miejmy nadzieję, że ostatecznie stylizacja będzie mniej kontrowersyjna... OnLeaks podaje jeszcze wymiary urządzeń. Wynoszą one 158,6 x 72,5 x 8,9 mm w przypadku Mate 40 oraz 162,8 x 75,5 x 9 mm w Mate 40 Pro.

Na podstawie informacji @OnLeaks

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!