R E K L A M A

Jak może wyglądać Samsung Galaxy Fold 3?

Opublikowane:
Samsung Galaxy Fold 3
Samsung Galaxy Fold 3
fot. @BenGeskin

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G zadebiutuje już jutro, ale niektórzy przedstawiciele branży już myślą o trzecim wariancie składanego flagowca. Grafik Ben Geskin pokazał, jak wyobraża sobie model Galaxy Fold 3.

W zasadzie, Ben Geskin nie wymyślił niczego odkrywczego. Stwierdził, że w kolejnej, trzeciej odsłonie, Samsung Galaxy Fold otrzyma duże wyświetlacze, otoczone wąską ramką. Uwagę zwraca brak widocznych aparatów do selfie. Artysta zakłada, że w 2020 roku Samsung będzie dysponować technologią, pozwalającą na ukrycie aparatów pod wyświetlaczami. Oby miał rację.

Wizja Geskina powstała przy założeniu, że Samsung nie zamierzy zmienić formy czy proporcji swego flagowego składaka. Poza unowocześnieniem i uatrakcyjnieniem wyglądu, w urządzeniu nie zajdą rewolucyjne zmiany. Czas pokaże, na ile artystyczna wizja była zbieżna z faktycznymi planami producenta. Inżynierowie Samsunga zapewne już od dobrych kilkunastu tygodni pracują nad Foldem 2020. Nie miałbym niczego przeciwko temu, by skorzystali z projektu Geskina...

Na podstawie informacji @BenGeskin

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!