R E K L A M A

Vivo S7 - co nas czeka za kilka dni?

Opublikowane:
fot. JD

3 sierpnia zadebiutuje Vivo S7. Smartfon ma kusić efektownym wyglądem, ale i specyfikacje będzie "niczego sobie". Choć do premiery jeszcze 2 dni, o telefonie wiemy już całkiem sporo.

Dostępne już producenckie grafiki wskazują, że telefon będzie dość urodziwy, a przede wszystkim - smukły. Jego grubość wyniesie tylko 7,39 mm. Widać, że otrzyma gniazdo minijack, a także port USB-C. Na zdjęciach nie widać czytnika linii papilarnych, zatem zapewne znajdzie się on pod wyświetlaczem. To wskazówka, że ekran powinien być wykonany w technologii AMOLED.

Na jednej z grafik widać niestety również dość szeroki notch w górnej części wyświetlacza, co może stanowić potwierdzenie informacji o 44-megapikselowym, solidnym aparacie do selfie. Wiadomo ponadto, że Vivo S7 będzie wyposażony w główny aparat fotograficzny 64 Mpx, prawdopodobnie z gimbalowym systemem stabilizacji. Główny moduł będą wspierać dwa dodatkowe - wśród nich zapewne szerokokątny. Sercem nowego urządzenia będzie procesor Snapdragon 756G. To z kolei podpowiada, że telefon będzie obsługiwać łączność 5G. Vivo S7 ma być oferowany w trzech wersjach kolorystycznych.

Na podstawie informacji Weibo i JD

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!