R E K L A M A

OnePlus szykuje kolejne modele - flagowe i średnie

Opublikowane:
Flagowy OnePlus w Geekbench
Flagowy OnePlus w Geekbench
fot. Geekbench

Benchmark Geekbench okazuje się być niezłą kopalnią informacji na temat nadchodzących smartfonów. Ostatnio - był tam wręcz wysyp modeli OnePlusa.

Przede wszystkim, udało się wyszperać prawdopodobnego OnePlusa 8T. Benchmark wspomina o modelu OnePlus KB2001, wyposażonym w Snapdragona 865 oraz 8 GB pamięci operacyjnej. Wygląda to jak kolejny, planowany na jesień flagowiec, czyli 8T. W zasadzie - nie ma innej możliwości.

Nieco więcej zamieszania wywołał serwis XDA Developers, który wygrzebał z oprogramowania OnePlusa informacje o urządzeniu ukrywającym się pod kodową nazwą "Billie". Ustalono, że kodowa nazwa odnosi się do smartfonów oznaczonych BE2025, BE2026, BE2028 i BE2029. Znaleziono też odniesienia do instrukcji "isSM6350Products". Pod oznaczeniem części SM6350 kryje się układ Qualcomm Snapdragon 690 - co oznacza, że korzysta zeń wymieniony typoszereg urządzeń. Symbol BE2028 udało się znaleźć w wykazie Geekbench, który potwierdził, że rzeczywiście taki telefon istnieje i wykorzystuje procesor Snapdragon 690 (i 6 GB RAM-u). Wygląda zatem na to, że OnePlus szykuje kolejnego średniaka - ale nie wiadomo, czy z rodziny Nord, czy też z zupełnie nowej serii.

Na podstawie informacji Geekbench i XDA

Opublikowane:
Autor: Adam Łukowski
Ten artykuł nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i zapoczątkuj dyskusję!
Dodaj swoją opinię!
R E K L A M A

 Niestety, ale nie ma jeszcze żadnych opinii.

 Dodaj swoją opinię!